DELTACO OM2 -kuitukaapeli, SC - SC, kaksipuolinen, UPC, 50/125, 10m, oranssi
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Uusi

DELTACO OM2 -kuitukaapeli, SC - SC, kaksipuolinen, UPC, 50/125, 10m, oranssi

DELTACO OM2 -kuitukaapeli, SC - SC, kaksipuolinen, UPC, 50/125, 10 m, oranssi Laadukas kaksipuolinen kaapeli, jossa kukin kanava on halkaisijaltaan 2 mm, LSZH-vaipalla.
36,80 € (sis. alv) 36,79 € (alv 0%)
check Varastossa
Ilmainen toimitus
Salamannopeat toimitukset
90 päivän peruutusoikeus
Ilmaiset palautukset
Yhden vuoden takuu kaikille tuotteille

DELTACO OM2 -kuitukaapeli, SC - SC, kaksipuolinen, UPC, 50/125, 10m, oranssi

Laadukas kaksipuolinen kaapeli, jossa jokainen kanava on halkaisijaltaan 2 mm, LSZH-vaipalla. Liittimet ovat UPC-maadoitettuja ja niissä on keraamiset liitosholkit.

OM2: n kaistanleveys on 500 MHz / km ja siirtonopeus 10 Gb / s - 82 m.

• Suurin 0,3 dB: n lisäyshäviö.

• Yli 35 dB kosketusheijastuksen vaimennus.

• OM2 Multimode 850nm / 1300nm.

• Halkaisija 2 mm kanavaa kohti.

• 50/125 kuidun kuituydin.

• Klooriton LSZH-takki.

Beige kosketussuoja vedonpoistolla.

• Erittäin fyysiset kosketukset maadoituskontaktit

• Yksilöllisesti testattu ja laadunvarmistettu.

• Yhteensopiva standardin IEC61753-022-2 kanssa.

DELTACO
FB-210
0.20 kg
7340004614135