Hubit & kytkimet

TP-LINK 5-porttinen työpöytäkytkin...
22,41 €
(sis. alv)
Takuu: 36 kuukausi Valmistajan tuotenimi: LS1005G Valmistajan tuoteperhe: 5-porttinen pöytäkoneen kytkin POE: Ei Pääasiallinen porttityyppi: 10/100/1000 Mbps (RJ-45) Kytkintyyppi: Ei-hallittu Virtalähteen tyyppi: Ulkoinen Muotokerroin : Työpöydän
TP-LINK-kytkin TL-SG105E Web...
35,98 €
(sis. alv)
Takuu: 60 kuukausi Valmistajan tuotenimi: TL-SG105E Valmistajan tuoteperhe: Kytkin POE: Ei Pääasiallinen porttityyppi: 1 Gbps (RJ-45) Gigabit Ethernet (kupari) -porttien määrä: 5 Kytkintyyppi: Web-hallinta Virtalähteen tyyppi : Ulkoinen muoto: D
TP-LINK 10-porttinen Gigabit Easy Smart...
187,81 €
(sis. alv)
Takuu: 60 kuukausi Kytkintyyppi: PoE-kytkimet Valmistajan tuotenimi: TL-SG1210MPE Muototekijä: Desktop Producer -tuoteperhe: 10-porttinen Gigabit Easy Smart -kytkin, jossa 8-porttinen PoE+ hallitseva porttityyppi: 10/100/1000 Mbps ( RJ-45) Virtalähteen tyyppi: E
TP-LINK-työpöytäverkkokytkin LS105G 10...
27,75 €
(sis. alv)
Takuu: 60 kuukausi Valmistajan tuotenimi: LS105G Tuottajan tuoteperhe: Työpöytäverkon kytkin POE: Ei Pääasiallinen porttityyppi: 10/100/1000 Mbps (RJ-45) Kytkintyyppi: Ei-hallittu Virtalähteen tyyppi: Ulkoinen Muoto: Työpöytä Ethernet LAN (RJ-45)
TP-LINK, verkkokytkin, Easy smart 8x10...
56,13 €
(sis. alv)
TP-LINK Gigabit Easy Smart -verkkokytkin, kerros 2, 8-porttinen 10/100 / 1000Mbps, RJ45, auto MDI / MDIX, QoS, tuulettimeton, metallikotelo, mustaTL-SG108E Gigabit Easy Smart -kytkin on täydellinen päivitys automaattikytkin, tarkoitettu pienille ja kesk
TP-LINK-kytkin TL-SG1008D...
32,24 €
(sis. alv)
Takuu: 36 kuukausi Valmistajan tuotenimi: TL-SG1008D Valmistajan tuoteperhe: Gigabit Ethernet (kupari) -porttien määrä: 8 Kytkintyyppi: Hallitsematon virtalähde: Ulkoinen Muoto: Työpöytä Muut ominaisuudet: Muovikotelo
Ubiquiti UF-RJ45-10G SFP +, kupari,...
81,54 €
(sis. alv)
Tiedonsiirtonopeus: 10/100/1000/10000 Mbit/s Suurin siirtoetäisyys: 30 m Liittimen tyyppi: RJ-45 Tuottajan tuotteen nimi: UF-RJ45-10G Tulostusmateriaalin tyyppi: Kupari Muotokerroin: SFP + Käyttölämpötila: 0 ... + 70C
Ubiquiti EdgeSwitch 10X, EU
133,57 €
(sis. alv)
Kytkimen tyyppi: Hallittu Gigabit Ethernet (kupari) -porttien määrä: 8 Muoto: Työpöytä Power over Ethernet (PoE): kyllä Hallitseva porttityyppi: 1 Gbps (RJ-45) Valmistajan tuotteen nimi: ES-10XP Valmistajan tuoteperhe: EdgeSwitch Passiivisten PoE -
Ubiquiti UF-MM-1G SFP, Multi-Mode...
31,87 €
(sis. alv)
Tiedonsiirtonopeus: 10/100/1000 Mbit/s Aallonpituus: 850 nm Suurin siirtoetäisyys: 550 m Liitintyyppi: Dual LC Muut ominaisuudet: (2-pakkaus) Tuottajan tuotteen nimi: UF-MM-1G Tulostusmateriaalin tyyppi: Monimuotoinen kuitumuoto : SFP Käyttölämpötila
Ubiquiti EsgeSwitch ES-24-Lite Managed,...
244,99 €
(sis. alv)
Pinottava: Y Kytkimen tyyppi: Hallittu Muoto: telineeseen asennettava Liitäntätyyppi: 10/100/1000 Ethernet LAN (RJ-45) -portit: 24 Virta Ethernetin kautta (PoE): N Tuottajatuoteperhe: EsgeSwitch SFP -porttien määrä: 2 Gigabit Ethernet (kupari) -portt
Ubiquiti UF-MM-10G SFP +, Multi-Mode...
56,89 €
(sis. alv)
Tiedonsiirtonopeus: 10/100/1000/10000 Mbit/s Aallonpituus: 850 nm Suurin siirtoetäisyys: 300 m Liitäntätyyppi: Dual LC Muut ominaisuudet: (2-pakkaus) Tuottajan tuotteen nimi: UF-MM-10G Mediatyyppi: Monitilakuitu Muotokerroin: SFP+ Käyttölämpötila:
Ubiquiti EdgeSwitch ES-10XP PoE...
147,77 €
(sis. alv)
Muoto: Työpöytä Power over Ethernet (PoE): kyllä Kytkimen tyyppi: Hallittu Gigabit Ethernet (kupari) -porttien määrä: 8 Valmistajan tuotteen nimi: ES-10XP Valmistajan tuoteperhe: EdgeSwitch Hallitseva porttityyppi: 1 Gbps (RJ-45) 10/100 Mbps (RJ-45
D-Link 8-porttinen gigabittinen...
31,56 €
(sis. alv)
D-Link DGS-108 8-porttinen hallitsematon Gigabit-työpöydän kytkin, musta DGS-108 8-porttinen Gigabit-hallitsematon työpöydän kytkin tarjoaa taloudellisen tavan SOHO: lle ja pk-yrityksille hyödyntää Gigabit Ethernetin lisääntynyttä kaistanlevey
D-Link-verkkokytkin, 8xRJ45, 2xSFP, PoE...
295,53 €
(sis. alv)
D-Link-verkkokytkin, 10/100 / 1000BASE-TX, 8xRJ45, 2xSFP, PoE +, Green Technology, Web-käyttöliittymä, metalli, musta / hopea DGS-1100-sarjan älykytkimet ovat täydellisiä pienille yrityksille, jotka haluavat käyttää VoIP-puhelimia, langattomat tu
Langaton AC1300 Wave2 Nuclias...
232,79 €
(sis. alv)
D-Link Nuclias DBA-1210P, Nuclias Cloud-Managed AC1300 Wave 2 -yhteyspiste, yhden vuoden lisenssillä, valkoinen pilviohjattu verkkoratkaisu DBA-1210P-tukiasema (AP) on osa Nuclias Cloud -ratkaisua - D-Linkin täydellinen pilvipalvelu verkkoratkaisu s: ll